BOŽÍ TALKSHOW aneb Setkání u lhotecké Panny Marie

BOŽÍ TALKSHOW aneb Setkání u lhotecké Panny Marie

Datum a čas

19.9.2023 od 19:30 do 21:00

Místo uskutečnění

kostel Panny Marie Královny míru

Cena

Vstup zdarma

Detaily oznámení
Kategorie: Vlastní
Sdílet:

BOŽÍ TALKSHOW aneb Setkání u lhotecké Panny Marie

V lhoteckém kostele se rozbíhá Boží talkshow. Přátelské besedy s lidmi, kteří mají něco zajímavého za sebou i před sebou. Jednou měsíčně si budou organizátoři zvát na Lhotku hosty z nejrůznějších prostředí a budou se jich ptát na jejich život, práci, i víru. Přijde například muž oceněný cenou Magnesia Litera, státní zástupkyně, i televizní reportérka.

Na první Boží talkshow, která se uskuteční v úterý 19. září od 19:30 hod, dorazí Martin Rychlík. Novinář, etnolog a akademik, který ví o lidech hodně. Díky tomu, že se věnuje zkoumání lidských zvyků, může návštěvníkům besedy přiblížit třeba to, jak různě se lidé na planetě zdraví, v co věří, jaké mají pohřební rituály nebo proč se nevypráví příběhy do konce.

 Martin Rychlík, vítěz ceny Magnesia litera v kategorii publicistika za knihu Dějiny lidí, má na svém kontě také veleúspěšné odborné knihy věnované tetování a úpravě vlasů. Přijít si ho může poslechnout kdokoliv, kdo má chuť potkat se zajímavou osobností a třeba se i na něco zeptat. Ptát se můžete buď přímo na místě nebo otázky poslat dopředu na e-mail: [email protected].