Tříkrálová sbírka

Po několika náročnějších „pandemických“ letech a po jakémsi „exilu“, kdy jsme několik let přispívali do Tříkrálové sbírky pod hlavičkou Charity Chodov, se od roku 2024 koleduje přímo do farnosti. Koledují dvě skupiny koledníků – farní a školková z CMŠ Studánka. Farní výtěžek do výše 65 % z vykoledované částky bude využit na potravinovou podporu lidí v nouzi, seniorů, volnočasových aktivit vícečetných rodin, rodičů samoživitelů i na obecně charitativní činnosti ve farnosti.

Každoročně sháníme dobrovolníky z řad koledníků i vedoucích (tím může být osoba starší 15 let s osobním dokladem). Koruny, pláště, odznáčky a cukr dodáváme. Do sbírky lze přispět i online. A jak zpíváme na závěr naší tříkrálové koledy „za vaše dary vám děkujem“. Tomáš Hrouda, koordinátor sbírky 777 050 953, [email protected]

https://trikralovasbirka.cz (nezapomeňte vybrat „Farní Charita Praha 4 – Lhotka“) nebo pomocí QR kódu níže (zkontrolujte si číslo účtu 66008822/0800, VS 777910018).

Rok 2024: