Programy pro školy

Již od roku 2006 připravujeme ve lhotecké farnosti interaktivní programy pro školy na témata „Proč křesťané slaví Vánoce“ a „Proč křesťané slaví Velikonoce“. Programy zpravidla probíhají 14 dnů před Vánocemi a Velikonocemi a nabízíme je pro žáky 3., 4. a 7. tříd.

V rámci programů lektoři poutavou formou seznamují školáky s křesťanským rozměrem vánočních a velikonočních svátků. Programy se odehrávají ve lhoteckém kostele, trvají 60 min. a jsou bezplatné. Součástí vánočních programů pro I. stupeň základních škol je také návštěva kůru lhoteckého kostela a seznámení se se lhoteckými varhanami. Za dobu existence tohoto projektu se programů zúčastnily tisíce žáků ZŠ a gymnázií nejen z Prahy 4 a 12.

V případě zájmu o účast na těchto programech se obracejte na telefonní číslo 732 922 737 (Dr. theol. Petr Křížek) nebo e-mailem na adresu [email protected].